V petek, 22. aprila 2022 bo na šoli potekal Dan učencev. Delavnice bodo potekale predvidoma od 9.00 do 11.30, če niso mentorji določili kako drugače. Nekatere delavnice bodo potekale v šolskih prostorih, nekatere pa tudi zunaj šole. Nekaj delavnic bodo izvajali tudi starši, česar smo še prav posebej veseli. Ponudba je zelo atraktivna in raznovrstna, tako da bo vsak našel nekaj zase.

Razredniki bodo učence  seznanili s ponudbo delavnic ter vsebinami in dejavnostmi posamezne delavnice. Vpis v delavnice za učence  bo potekal 4. in 5. aprila 2022, opis vseh delavnic pa si lahko ogledate v priloženem dokumentu. Stroške prevozov, materiala, vstopnin in delavnic bomo deloma pokrili iz donacij, ki smo jih zbrali za ta dogodek.

Vesna Ramšak in Natalija Viher,
vodji dejavnosti